Nieruchomości Własne M Grupa PGS INVEST Sp.zo.o.

Sprzedaj stare, kup nowe - my ogarniamy resztę

Chcesz zamienić obecne mieszkanie lub dom na coś lepszego?
Własne M przeprowadzi Cię przez obie transakcje jednocześnie — bezpiecznie, sprawnie i bez zbędnego stresu.
Finansujesz zakup nowego ze sprzedaży starego.

Jak to działa?

Jak to działa? To prostsze, niż myślisz.

Zgłaszasz nieruchomość

Opowiadasz nam, co chcesz sprzedać i czego szukasz w zamian. Oceniamy nieruchomość, doradzamy w kwestii wyceny i przygotowujemy plan działania dla obu transakcji naraz.

01

02

Sprzedajemy Twoją nieruchomość

Profesjonalne zdjęcia, skuteczne ogłoszenie, aktywna promocja na największych portalach i w lokalnej sieci kontaktów. Twoja nieruchomość dociera do właściwych kupujących.

03

Szukamy Twojego nowego miejsca

Równolegle przeszukujemy rynek w Ostródzie i okolicach, żeby znaleźć nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz kredytu — pomożemy zweryfikować zdolność kredytową.

04

Negocjujemy w Twoim imieniu

Prowadzimy negocjacje po obu stronach. Dbamy o to, żebyś jak najlepiej sprzedał i jak najlepiej kupił.

05

Finalizujemy obie transakcje

Podpisujesz dwie umowy — sprzedaży i zakupu. Otrzymujesz pieniądze ze sprzedaży i zaczynasz nowy rozdział. Pilnujemy każdego szczegółu do ostatniego podpisu.

Formularz kontaktowy

Zacznij od zgłoszenia

Wypełnij formularz — odezwiemy się, żeby omówić szczegóły i zaproponować plan działania dopasowany do Twojej sytuacji.

Co zyskujesz?

Co zyskujesz, wybierając usługę 2 w 1?

Jeden pośrednik, dwie transakcje

Zamiast koordynować dwa procesy z różnymi osobami — masz jeden punkt kontaktu. Oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze.

Bezpieczeństwo finansowe

Finalizujemy transakcje w odpowiedniej kolejności — nie zostaniesz bez dachu nad głową ani nie będziesz płacić za dwie nieruchomości jednocześnie.

Znajomość lokalnego rynku

Działamy na terenie Ostródy i całego regionu Warmii i Mazur. Wiemy, co, gdzie i za ile — i przekłada się to na realne korzyści przy sprzedaży i zakupie.

Wsparcie na każdym etapie

Od wyceny, przez profesjonalne zdjęcia i marketing, aż po formalności u notariusza — jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Dlaczego Własne M?

Dlaczego warto zaufać Własne M?

Własne M to biuro nieruchomości działające w Ostródzie i regionie Warmii i Mazur. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie — bo wiemy, że dla Ciebie to nie jest kolejna umowa, to decyzja na lata.

Znamy lokalny rynek, mamy bazę aktywnych klientów i skutecznie łączymy sprzedających z kupującymi — często jeszcze przed publikacją ogłoszenia. Licencjonowany pośrednik, profesjonalne podejście i człowiek po drugiej stronie telefonu — nie automat.

FAQ

Masz pytania? Mamy odpowiedzi.

Tak, pomagamy przy każdej kombinacji — mieszkanie na dom, dom na mniejsze mieszkanie, działka na mieszkanie i odwrotnie.

Nie — właśnie po to jest ta usługa. Koordynujemy obie transakcje tak, żebyś nie tracił płynności finansowej ani nie płacił za dwie nieruchomości jednocześnie.

Mamy dostęp do ofert z całego regionu oraz kontakty z innymi biurami. Jeśli wymarzona nieruchomość jeszcze nie jest w sprzedaży — pomożemy ją znaleźć.

Wręcz przeciwnie — obsługa dwóch transakcji przez jedno biuro często oznacza niższy łączny koszt niż angażowanie dwóch różnych pośredników.

Gotowy na zmianę? Zacznijmy razem.