Dom – Na sprzedaż – Olsztynek – 572417
Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
Opis nieruchomości
Dom całoroczny nad jeziorem – Waplewo | 72 m² | 100 m od jeziora | 799 000 zł
Szukasz miejsca, w którym możesz odpoczywać przez cały rok lub zamieszkać na stałe z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość w Waplewie łączy nowoczesny komfort, bliskość natury i doskonałą lokalizację.
Dom znajduje się zaledwie 100 metrów od jeziora Mielno, z dostępem do prywatnego pomostu. To idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa, sportów wodnych, spacerów i relaksu w otoczeniu przyrody.
Najważniejsze informacje
Cena: 799 000 zł
Powierzchnia domu: 72 m²
Powierzchnia działki: 550 m²
Rok budowy: 2025
4 pokoje – salon z aneksem oraz 3 sypialnie
Taras o powierzchni 20 m²
Dom całoroczny
Dostępny od zaraz
Standard i wyposażenie
Dom został wykończony z dbałością o detale i jest sprzedawany w pełni umeblowany oraz wyposażony – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
Do dyspozycji nowych właścicieli są m.in.:
klimatyzacja,
kominek zapewniający wyjątkowy klimat i komfort w chłodniejsze dni,
monitoring,
stacja uzdatniania wody,
wiata garażowa,
ogrodzona i zagospodarowana działka,
miejsce do wypoczynku z grillem, wędzarnią oraz huśtawką.
Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w spokojnej i malowniczej miejscowości Waplewo, z szybkim dojazdem do trasy S7, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do największych miast.
Odległości:
Warszawa – 177 km
Gdańsk – 166 km
To doskonała propozycja zarówno jako dom całoroczny, wakacyjna rezydencja, jak i inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.
Jeśli marzysz o porannej kawie na tarasie, wieczorach przy kominku i własnym dostępie do jeziora – ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji. Takie nieruchomości trafiają na rynek niezwykle rzadko!
Telefony odbieram również w weekendy Tel. 532520523
Szczegóły oferty
Masz pytania? Napisz do nas!
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
